Hakkımızda

6 yıldan fazla deneyimimizle, kendimizi Instagram, Facebook ve TikTok'ta yüksek kaliteli takipçiler, beğeniler ve görüntülerin dünya lideri sağlayıcısı olarak kabul ettik. Sosyal medya uzmanları ekibimiz, bu platformlara derinlemesine inceledi, temel algoritmaları analiz etti ve onları nasıl çalıştığını detaylı bir şekilde anlamak için kopyaladı.

Neden altakipci.com.tr?

Uzmanlık ve Deneyim:
Ekibimiz yıllarını sosyal medya algoritmalarını çalışarak ve kopyalayarak geçirdi, böylece müşterilerimize unutulmaz deneyimler sunabildik. Ünlüler, Şirketler ve Etkileyiciler Tarafından Güvenilir: Binlerce ünlü müşteri, şirket ve sosyal medya etkileyicileri de dahil olmak üzere yüksek profilli müşteriler için gidilecek adres olmayı başardık. Başarı geçmişimiz kendisi için konuşuyor, yüz milyonlarca beğeni, takipçi ve görüntüleme sağladık.
Hakkımızda
Hakkımızda

Bizi farklı kılan nedir?

Sosyal medya büyümesi için ünlüler, şirketler ve etkileyiciler tarafından güvenilir.
Altakipci.com.tr , binlerce ünlü, şirket ve sosyal medya etkileyicisi için Instagram, Facebook ve TikTok hizmetlerinin tercih edilen sağlayıcısı haline geldi. Algoritmalar konusundaki uzmanlığımız ve gerçek ve otantik kullanıcılardan yüksek kaliteli takipçiler, beğeniler ve görüntüleme sağlama konusundaki taahhüdümüzle, gururla müşterilerimize yüz milyonlarca etkileşim sunduk. Güvenilir ve verimli sosyal medya büyüme hizmetlerimizle memnun müşterilerimiz bize tekrar tekrar geri dönüyor, bu da bizi etkileyici pazarlama alanında bir lider haline getiriyor.
Simge
Orijinal Büyüme

Ekibimizin en önemli keşfi nedir? Basitçe söylemek gerekirse, diğer hizmetlerin sunduğu kitle etkileşimlerinin -sahte hesaplar aracılığıyla- hızla göz ardı edildiği ve Instagram, Facebook ve TikTok tarafından kaldırıldığıdır. Bu "kısayol" sağlayıcıları kullanan hesaplar genellikle cezalandırılır veya devre dışı bırakılır.

Simge
Garantili Sonuçlar

Yaklaşımımız güvenli, etkili ve sürdürülebilir ve müşterilerimiz için gerçek sonuçlar sağlama konusundaki taahhüdümüz var. Gerçek ilginç içeriğinize gerçek ilgi gösteren otantik takipçiler ağı kurduk. Bize sipariş verdiğinizde, gerçek insanlar bu gerçek kişilerin hesabınızı takip etmesini, gönderilerinizi beğenmesini ve videolarınızı izlemesini sağlarız.

Simge
Kanıtlanmış Başarı

Sosyal medya algoritmalarının görmek istediği tam olarak budur ve size güçlü, etkileşimli bir takipçi kitlesi oluşturmanıza yardımcı olur. Yardımımızla, Instagram, Facebook ve TikTok'ta gerçek büyüme elde edebilir ve sadık bir topluluk oluşturabilirsiniz. Nasıl yaptığımız, altakipci.com.tr

Sen + altakipci.com.tr = Sosyal Medya Büyümesi

Takımımızın uzman üyelerinin algoritmaların avantajlarından en iyi şekilde yararlanmak için Instagram, Facebook ve TikTok algoritmalarıyla nasıl çalışılacağını tam olarak anlaması yıllar aldı.

Sizlerle çalışmayı ve başarı hikayelerimiz listesine eklemeyi dört gözle bekliyoruz.

Instagram Takipçileri